De RAAK siroop, RAAK Gazeuse en RAAK Kindercola bevatten geen allergenen.
Alle soorten RAAK siroop, RAAK Gazeuse en de RAAK Kindercola zijn vegan. Er worden geen dierlijke hulpstoffen gebruikt, zoals bijvoorbeeld gelatine, bij de bereiding van de producten.
Alle RAAK siropen, RAAK Gazeuse en de RAAK Kindercola zijn lactosevrij en kunnen ook geen sporen van lactose of andere allergenen bevatten.
Alle RAAK Zero Sugar siropen, RAAK Gazeuse Zero Sugar en de RAAK Kindercola zijn glutenvrij. Er zijn geen ingrediënten aanwezig met tarwe als oorsprong. De RAAK Regular siropen worden gezoet d.m.v een glucose-fructosestroop wat als oorsprong afkomstig is van tarwe. De website van de coeliakievereniging spreekt in dit geval van ‘glutenarm’. Hetgeen door veel patiënten gebruikt kan worden.